Drukuj

Regulamin pensjonatu

DO GOŚCI


1. Obowiązuje zachowanie ciszy od godziny 22.00 do 7.00 następnego dnia.

2. Zachowanie gości nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości.

3. Goście otrzymują komplet kluczy do drzwi wejściowych oraz klatki schodowej. Goście proszeni są o zamykanie drzwi wejściowych na klucz w nocy.

4. Korytarze i kuchnia są monitorowane.

5. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.

6. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek i innych urządzeń mogących wywołać pożar nie będących na wyposażeniu pokoju.


7. Zabrania się wchodzenia do budynku w obuwiu roboczym. Obuwie robocze należy zmienić przed wejściem do budynku i pozostawić w szafce o numerze zgodnym z numerem zajmowanego pokoju. Klucze od szafki są przypięte do kluczy od pokoju.

8. Kategorycznie zabrania się palenia papierosów w pokojach oraz na klatce schodowej. Miejscem wyznaczonym do palenia jest podcienie przed wejściem do budynku.

9. Komplet naczyń i sztućców w dniu zdania pokoju musi być zgodny ze stanem z przed wynajmu. Po posiłku naczynia należy umyć i przynieść z powrotem do pokoju. Prosimy nie zostawiać naczyń w kuchni.

10. Doba hotelowa zaczyna się o godz.14 00, a kończy o godz.12 00 dnia następnego.