kamienicaElbląg to piękne miasto, zachęcające do odwiedzenia ilością i urokiem tutejszych zabytków, a także bliskością krainy geograficznej o wyjątkowych walorach przyrodniczych i krajobrazowych. Dla przyjeżdżających gości swoje podwoje otwierają Apartamenty Dragon oferujące doskonałe warunki po bardzo korzystnych cenach. Ulokowane przy ul. Sukienniczej - w atrakcyjnej, północnej części Starego Miasta zapewnią bliskość najważniejszych miejsc do zwiedzenia, obiektów rozrywkowych i kulturalnych, a także placówek handlowych.
 
Apartamenty Dragon to miejsce idealne do wypoczynku dla całej rodziny. Urządzone w stylowych budynkach, kryją w sobie przytulne i eleganckie pokoje przystosowane do pobytu rodzin z dziećmi. Szczególnym atutem jest lokalizacja z dala od miejskiego ruchu, pozwalająca na delektowanie się ciszą i spokojem. Kompleksowe wyposażenie w niezbędne akcesoria i sprzęt AGD pozwalają na pobyt bez konieczności korzystania z kosztownych restauracji, zapewniając pełną samowystarczalność nawet podczas dłuższych wizyt. 
 
Wyjątkowymi atutami naszych apartamentów są niskie ceny stanowiące konkurencję dla okolicznych hoteli. Oferujemy w pełni wyposażone, samodzielne mieszkania o wysokim standardzie w cenach przeciętnego pokoju hotelowego. Każdy z apartamentów zapewnia wygodny pobyt nawet ośmioosobowej grupie gości. 
 
Dysponujemy również usytuowanym na skraju miasta - 400m od drogi ekspresowej E 77, pięknym i komfortowym pensjonatem z dostępem do kuchni, łazienek oraz niezbędnym wyposażeniem pokoi. Pensjonat idealnie sprawdza się jako hotel pracowniczy. To doskonała baza wypadowa na Warmię i Mazury. 
 
Już teraz wybierz się do Elbląga i zarezerwuj nocleg w komfortowych warunkach!